Centrum Profilaktyczno-Terapeutyczne w Sędziszowie Młp.

5 czerwca 2021 r. bp Jan Wątroba poświęcił krzyż i plac pod budowę Diecezjalnego Centrum Profilaktyczno-Terapeutycznego przy ul. Jodłowej w Sędziszowie Młp.

Centrum Profilaktyczno-Terapeutyczne jest kolejnym wyzwaniem dla Diecezjalnego Duszpasterstwa Trzeźwości i Fundacji Pomagam bo Kocham im. bł ks. Władysława Findysza w trosce o osoby uzależnione i ich rodziny (od października 2020 r. działa Diecezjalna Poradnia dla Uzależnionych i Współuzależnionych przy parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie).

W uroczystości w Sędziszowie Młp. uczestniczył m.in. bp Jan Wątroba, przedstawiciele duchowieństwa, siostry zakonne, samorządowcy z miasta i powiatu, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, Rzeszowskie Wieczory Uwielbienia, członkowie i sympatycy Diecezjalnego Duszpasterstwa Trzeźwości.

Za dzieło budowy odpowiada ks. Grzegorz Kot, diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości i Osób Uzależnionych, a zarazem Prezes Fundacji.

Polecamy to dzieło modlitwie i wsparciu wszystkim ludziom dobrej woli.

Monika Nizioł
zastępca prezesa Fundacji Pomagam bo Kocham