XIV Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 14. Niedziela Zwykła, 03.07.2022 r.

1. Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej, ks. dr Wiesław Matyskiewicz serdecznie zaprasza w niedzielę, 3 lipca br. na uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli. Mszy św. odpustowej o godz. 14.00 przewodniczył będzie bp Kazimierz Górny.

2. W dniach od 8 lipca do 16 sierpnia 2022 r. Wydział Katechetyczny będzie nieczynny. Wszelkie dokumenty i korespondencję prosimy zostawiać w kancelarii ogólnej (pokój nr 9).  W sprawach organizacyjnych katechezy prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo z dyrektorem Wydziału Katechetycznego. Kongregacje katechetyczne będą 30 sierpnia (Rzeszów) i 31 sierpnia (Jasło).

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. Kuria Diecezjalna i Sąd Biskupi w Rzeszowie będą czynne w poniedziałki w godz. 9.00 – 13.00 tak jak w pozostałe robocze dni tygodnia.

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie