XXX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 29. Niedziela zwykła, 23.10.2022 r.

1. Niedziela 23 października br. to Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. Zapraszamy na promocję płyt CD i DVD oraz pendrive’a z Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha 2022, która odbędzie się w niedzielę 23 października 2022 r. W programie: Eucharystia i różaniec w kościele pw. św. Rocha w Rzeszowie o godz. 12.30, a następnie, o godz. 14.00 – agapa oraz prezentacja płyt i pendrive’a w auli Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.
  3. W niedzielę, 23 X br., o godz. 14.00 odbędzie się w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie (dolny kościół) spotkanie z o. Waldemarem Sojką pt. „Życie i działalność Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny”, a o 18.30 będzie wystawiona sztuka teatralna pt. „Idę śladami Króla królów” (dolny kościół) przygotowana przez wspólnoty intronizacji NSPJ.
  4. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza ministrantów, którzy ukończyli kurs lektorski na błogosławieństwo, które odbędzie się w sobotę 5 listopada o 15:00 w sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu.
  5. W ramach „Wieczorów Jadwiżańskich” w parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zapraszamy na spotkanie z prezydentem Siemianowic Śląskich w dniu 7 listopada br.

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie