Majowe spotkanie z cyklu „Zakochani w Bogu. Zakochani w teologii”

W auli Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie 15 maja 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zakochani w Bogu. Zakochani w teologii”. Gościem spotkania był Jean-Marie Èlie Setbon, autor książki „Od jarmułki do krzyża. Historia nawrócenia rabina na katolicyzm”.

15 maja 2023 r. w ramach cyklu „Zakochani w Bogu. Zakochani w teologii” odbyło się spotkanie w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. Św. J. S. Pelczara w Rzeszowie. Spotkanie prowadził ks. dr hab. Adam Kubiś, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

Wykład „Bóg w mojej rodzinie. W jaki sposób przekazać rozumnie ugruntowaną wiarę naszym dzieciom i młodzieży w czasach niesprzyjających?”, zaprezentował Jean-Marie Èlie Setbon, autor książki „Od jarmułki do krzyża. Historia nawrócenia rabina na katolicyzm”.

Po wygłoszeniu referatu gość odpowiadał na pytania uczestników spotkania.

Spotkanie z cyklu „Zakochani w Bogu. Zakochani w teologii” odbywają się w auli Instytutu Teologiczno-Pastoralnego im. Św. J. S. Pelczara w Rzeszowie przy ul. Witolda 11a.

ks. Jakub Nagi