Zmarł śp. ks. Tadeusz Biały, duszpasterz młodzieży archidiecezji przemyskiej

W czwartek, 5 listopada br., w wieku 67 lat zmarł ks. prał. Tadeusz Biały,
archidiecezjalny duszpasterz młodzieży, wicedyrektor Wydziału Nauki Katolickiej, redaktor przemyskiej edycji tygodnika katolickiego Niedziela, gremialny kanonik Przemyskiej Kapituły Metropolitalnej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Przemyślu i  w parafii pw. św. Leonarda w Turbii (diec. sandomierska) i będą miały następujący przebieg:

w sobotę, 7 listopada 2020 r.:

• Msza św. w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu o godz. 10.00 w intencji zmarłego Księdza Prałata

w niedzielę, 8 listopada 2020 r.:

• Msza św. pogrzebowa w parafii pw. św. Leonarda w Turbii (diec. sandomierska) o godz. 14.00. Po niej pochówek na miejscowym cmentarzu.

Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną zarówno z Przemyśla, jak i z Turbii.

Prosimy wszystkich o modlitwę za śp. ks. prał. Tadeusza Białego, a kapłanów, by odprawili Mszę świętą w Jego intencji w dowolnym czasie.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Za portalem: przemyska.pl.