Nie jesteś ochrzczony? Możesz to zmienić! Zaproszenie Diecezjalnego Centrum Katechumenatu

Nie rodzimy się chrześcijanami, lecz się nimi stajemy /Tertulian/

Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje, że  we wrześniu br. rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego: chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

Formacja trwać będzie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego w maju 2021 r. Centralnym jej wydarzeniem będzie Wigilia Paschalna, podczas której Ksiądz Biskup w Katedrze Rzeszowskiej udzieli sakramentów inicjacji chrześcijańskiej katechumenom uczestniczącym w tej formacji.

Siedzibą Centrum Katechumenatu jest parafia Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie (osiedle Biała), ul. Kardynała Karola Wojtyły 114.

Bliższych informacji udzielają: ks. Wiesław Rafacz – odpowiedzialny za Centrum, tel. 606 366 750 oraz ks. Tomasz Bać – proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie, tel. 696 674 169.

Zgłoszenia – do 15 września br.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.katechumenat.rzeszow.pl

Zdjęcie: Ł. Hendzel