43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Tegoroczna pielgrzymka na Jasną Górę z hasłem „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” będzie miała ograniczony charakter. Na Jasną Górę pójdą tylko księża.

Pielgrzymka rozpocznie się 4 sierpnia o godz. 6.30 Mszą św. w kościele farnym w Rzeszowie (Msza będzie transmitowana przez Katolickie Radio VIA).

Po Mszy św. grupa kilku księży wyruszy na pątniczy szlak. Pozostałe osoby organizatorzy pielgrzymki zapraszają do duchowego pielgrzymowania (formularz i szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej pielgrzymki www.pielgrzymka.rzeszow.pl). Centrum duchowego pielgrzymowania będzie w bazylice ojców bernardynów w Rzeszowie i w kościele św. Krzyża w Rzeszowie. Pomocą w duchowym pielgrzymowaniu będą codzienne audycje i transmisje w Katolickim Radiu VIA.

Pielgrzymka zakończy się 13 sierpnia o godz. 11.30 Mszą św. na Jasnej Górze (Msza będzie transmitowana przez Katolickie Radio VIA).