6-9 kwietnia. Triduum Paschalne – Pełniej!

Triduum Paschalne – najważniejsze dni dla chrześcijan, a wraz z tym czasem liturgie: Msza Wieczerzy Pańskiej, Liturgia Męki Pańskiej oraz Wigilia Paschalna… A gdyby tak można było przeżyć Triduum Paschalne pełniej?!

Masz w sercu pragnienie głębszego wejścia w ten święty czas? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Dom Diecezjalny Tabor oraz Akademia Liturgiczna zapraszają na rekolekcje „Triduum Paschalne – pełniej!”.

Będą to rekolekcje bardzo nietypowe. Każdego dnia w Taborze będziemy celebrować liturgię godzin, słuchać katechez liturgicznych i modlić się w milczeniu adorując Pana. Natomiast główne celebracje Triduum Paschalnego będzie można przeżywać wraz z nami w katedrze, pod przewodnictwem Biskupa Jana – lub w swoich parafiach!

W związku z tym proponujemy dwie formy zapisów:

1. Bez noclegów – dla tych, którzy zechcą uczestniczyć w  części modlitewno-formacyjnej w Taborze, udając się potem na celebracje do swoich parafii i do domu.

2. Z noclegami – dla tych, którzy zechcą zamieszkać z nami w tym czasie i od czwartkowego popołudnia do nocy paschalnej zapragną całkowicie zanurzyć się w doświadczeniu wspólnoty formowanej przez Paschę!