Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2026 r., w Katedrze Rzeszowskiej.
Program spotkania:
- godz. 10.00 – powitanie i konferencja duchowa;
- adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania;
- godz. 11.30 – Eucharystia.
Prosimy kapłanów o zabranie ze sobą alby oraz białej stuły.
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich kapłanów.
