Małżeństwo – Skarb do odkrycia spotkania w Roku Jubileuszowym dla Małżeństw.
Organizatorem cyklu spotkań jest Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej oraz Instytut Wyższych Studiów Teologicznych. Zaproszenie skierowane jest do małżonków.
W tematyce spotkań przewidziane są miedzy innymi zagadnienia jak zadbać o bliskość i pielęgnować więź małżeńską,
Spotkania rozpoczną się 19 stycznia. Następnie potrwają do 1 czerwca ( 09.02; 16.03; 6.04; 11.05; 01.06) Ramowy plan spotkań: w godzinach od 17.00 do 19.00: Eucharystia w Katedrze Rzeszowskiej, ul. Sikorskiego 21, krótka konferencja w dolnym kościele oraz spotkanie w małżeńskim gronie w sali Jana Pawła II.
Zaproszenie skierowane jest również do małżeństw z dziećmi.

