Mistrzostwa LSO Diecezji Rzeszowskiej w FIFA 2020

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej w czasie pandemii zorganizowało „Mistrzostwa Diecezji Rzeszowskiej FIFA20” na platformie Playstation 4. Zwyciężył Bartłomiej Kocór z parafii w Tyczynie.

Do turnieju zgłosiło się 14 ministrantów z 13 parafii diecezji rzeszowskiej. Rozgrywki rozpoczęły się 11 maja uroczystym losowaniem, a zakończyły 27 maja wielkim finałem.

Mistrzem diecezji rzeszowskiej został Bartłomiej Kocór z parafii w Tyczynie, który w finale pokonał Ryszarda Jachimowskiego z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie [Bartłomiej Kocór – Ryszard Jachimowski 2 – 1 (0:1; 4:0; 2:2; 5:4)].

W małym finale, czyli w meczu o 3. miejsce, zwyciężył Filip Madej z parafii Rudna Wielka, który pokonał Miłosza Krupę z parafii Krasne [Filip Madej – Miłosz Krupa 2 – 1 (3:3; 8:4; 1:4; 3:3; 7:2)].

Kolejne Mistrzostwa FIFA 20, tym razem na Platonie Xbox One, rozpoczną się 8 czerwca 2020 r. Szczegóły na plakacie.

LSO Diecezji Rzeszowskiej