Pielgrzymka Dzieci Komunijnych do Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu

Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci Komunijnych do Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu

Serdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę Dzieci Komunijnych do Sanktuarium w Tarnowcu w sobotę 11 czerwca. W pielgrzymce mogą wziąć udział grupy zorganizowane z poszczególnych parafii jak również pielgrzymi indywidualni (rodzice/dziadkowie z dziećmi).

Plan spotkania

10.00 – Wesołe przedstawienie dla dzieci.

10.30 – Katecheza dla dzieci (Ks. Michał Liput)

11.00 – Tańce integracyjne

12.00 – Msza Św.

Chcemy, aby było to radosne spotkanie z Panem Jezusem, Matką Boża i innymi dziećmi. Z tej racji oprócz wspólnego programu, którego najważniejszym punktem będzie Eucharystia, pielgrzymka przybierze także formę niedużego festynu (pikniku). Na placu kościelnym będzie odpłatnie dostępna kiełbaska z grilla, wata cukrowa, dmuchańce, kramy i inne atrakcje dla dzieci. Dla grup istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia kateringu.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia telefonicznie: +48 602 424 410.

Czekamy na Was w Tarnowcu!