Rodzinne świętowanie w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym TABOR

W poniedziałek, 8 czerwca, rozpocznie się Rodzinne Świętowanie organizowane w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym TABOR im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie (ul. Połonińska 25).

Tegorocznemu spotkaniu towarzyszy hasło: „Oto Matka twoja”. Wydarzenie wpisuje się w przygotowania diecezji do peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, która rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku.

Program pierwszego dnia:

  • godz. 18.00 – Eucharystia w kaplicy głównej,
  • po Mszy Świętej – koncert Jakuba Tomalaka z zespołem w dużej auli Domu Diecezjalnego TABOR (budynek C).

Rodzinne Świętowanie poprzedza Tydzień Formacyjny organizowany w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym TABOR.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Udostępnij