XX Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową XX Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2025 roku.

Głównym celem pielgrzymki jest modlitwa w intencji kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Pielgrzymka przyczynia się do formacji osób modlących się w margaretkach. Jest także okazją do zaopatrzenia się w materiały Apostolatu.

Program:

9:00 – rozpoczęcie pielgrzymki (plac przed bazyliką)

10:00 – droga krzyżowa (od kaplicy „U Piłata”)

13:00 – konferencja (bazylika)

14:00 – Eucharystia, bp Damian Muskus

15:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu

Więcej informacji na stronie: apostolatmargaretka.pl

Udostępnij