25-lecie Wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym

9 marca 2024 r. w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie odbył się jubileusz 25-lecia Wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Eucharystii przewodniczył biskup Kazimierz Górny.

Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania wszystkich uczestników przez ks. Dariusza Gościmińskiego, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. Następnie uczestnicy wysłuchali konferencji s. Kingi Szczurek, a następnie wykładu ks. dr. Krzysztofa Golasa.

Centralnym punktem uroczystości była Eucharystia sprawowana przez bp. Kazimierza Górnego, którą koncelebrowało kilkunastu kapłanów. Po Mszy św. uczestnicy mogli zobaczyć zdjęcia, przedstawiające działalność APDC przez 25 lat istnienia. Całość uroczystości zakończyła Koronka do Miłosierdzia Bożego. Organizatorzy Jubileuszu, ks. Kamil Sowa, Anna Dzika oraz członkowie APDC składają serdeczne podziękowania wszystkim za obecność oraz modlitwę w intencji Dusz Czyśćcowych.