Proboszczowie

BabicaDobrego Pasterzaks. Krzysztof Nogaj
BaryczkaNawiedzenia NMPks. Jerzy Gajda
Bączal Dolnyśw. Mikołaja i Imienia Maryiks. Piotr Sałek
Będziemyślśw. Jackaks. Jerzy Sepioł
Biecz – Bożego CiałaBożego Ciałaks. Janusz Kurasz
Biecz – św. Annyśw. Annyo. Tomasz Kupczakiewicz OFM
BieździedzaŚwiętej Trójcyks. Władysław Depa
Binarowaśw. Michała Archaniołaks. Bogusław Jurczak
BliziankaPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Bogusław Mazur
BłażkowaMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Władysław Pykosz
Błędowa TyczyńskaMatki Bożej Królowej Polskiks. Zbigniew Kosik
Błędowa Zgłobieńskaśw. Wojciecha Biskupaks. Stanisław Szeliga
Boguchwałaśw. Stanisława Biskupa Męczennikaks. Mariusz Mik
Bratkowiceśw. Jana Chrzcicielaks. Józef Książek
Brzezinyśw. Mikołajaks. Józef Kłosowski
BrzostekPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Marek Mnich
Brzyskaśw. Marii Magdalenyks. Edward Pasionek
Budy GłogowskieNiepokalanego Serca NMPks. Paweł Zimny
Bystrzycaśw. Franciszka z Asyżuks. Leszek Moryl
ChmielnikMatki Bożej Łaskawejks. Mariusz Cymbała
Cieklinśw. Michała Archaniołaks. Marek Marchut
CmolasPrzemienienia Pańskiegoks. Michał Bator
Czarna Sędziszowskaśw. Stanisława Biskupaks. Edward Brzana
Czeluśnicaśw. Maksymiliana Kolbeks. Ryszard Brudzisz
CzudecŚwiętej Trójcyks. Antoni Kocoł
DąbrowaMatki Bożej Królowej Polskiks. Stanisław Szcząchor
Dąbrówka – Gamratśw. Judy Tadeuszaks. Marian Chłopiński
DesznicaMatki Bożej Niepokalanejks. Józef Obłój
Dębowiecśw. Bartłomieja Apostołaks. Leszek Kwiatkowski MS
Dobrzechówśw. Stanisława Biskupaks. Maciej Figura
DomatkówMiłosierdzia Bożegoks. Bogdan Janik
FaliszówkaDobrego Pasterzaks. Jan Wnęk
FoluszNajświętszego Serca Pana Jezusaks. Robert Imbierowicz
FrysztakNarodzenia NMPks. Bogusław Bogaczewicz
Glinikśw. Maksymiliana Kolbeks. Ryszard Potyrała
Glinik Polskiśw. Józefa Robotnikaks. Tomasz Mężyk
Glinik ZaborowskiMatki Bożej Częstochowskiejks. Marek Gliwa
GładyszówNarodzenia św. Jana Chrzcicielaks. Piotr Roman
Głogów Małopolski – św. Józefaśw. Józefa Oblubieńca NMPks. Stanisław Kamiński
Głogów Małopolski – Trójcy PrzenajświętszejTrójcy Przenajświętszejks. Adam Samel
Głojsceśw. Maksymiliana Kolbeks. Janusz Kunior
Godowaśw. Krzysztofaks. Czesław Rzeszut
Gogołówśw. Katarzyny Aleksandryjskiejks. Artur Wesołowski
Gorlice – Glinik MariampolskiMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Marek Urban
Gorlice – Narodzenia NMPNarodzenia NMPks. Stanisław Ruszel
Gorlice – św. Andrzeja Boboliśw. Andrzeja Boboliks. Stanisław Kogut
Gorlice – św. Jadwigi Królowejśw. Jadwigi Królowejks. Jerzy Gondek
Góra Ropczyckaśw. Jakuba Starszego Apostołaks. Dariusz Trojnar
GórnoOfiarowania NMPks. Tomasz Kozicki
Grodzisko k. StrzyzowaNiepokalanego Serca NMP i św. Stanisława Kostkiks. Jerzy Oczoś
Gwoźnica Górnaśw. Antoniego Padewskiegoks. Zygmunt Mularski
Harklowaśw. Dorotyks. Bogusław Grzywacz
HermanowaMatki Bożej Niepokalanejks. Wiesław Bednarz
JabłonicaMatki Bożej Królowejks. Antoni Łagoda
JanuszkowiceZwiastowania NMPks. Stanisław Mirek
Jasionkaśw. Stanisława Kostkiks. Michał Leśniara
Jasło – Chrystusa KrólaChrystusa Królaks. Grzegorz Bokota
Jasło – Dobrego PasterzaDobrego Pasterzaks. Marian Putyra
Jasło – Matki Bożej CzęstochowskiejMatki Bożej Częstochowskiejks. Tadeusz Gąsiorowski
Jasło – Matki Bożej Królowej ŚwiataMatki Bożej Królowej Świataks. Leszek Saczek
Jasło – Miłosierdzia BożegoMiłosierdzia Bożegoks. Ryszard Miśniak
Jasło – NSPJ i Niep. Serca NMPNSPJ i Niep. Serca NMPks. Jan Reczek
Jasło – św. Antoniegośw. Antoniego Padewskiegoo. Paweł Sroka OFMConv
Jasło – św. Stanisławaśw. Stanisława Biskupaks. Tadeusz Paszek
Jasło – Wniebowzięcia NMPWniebowzięcia NMPks. Zbigniew Irzyk
JaszczewPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Tadeusz Madej
JawornikMatki Bożej Wspomożenia Wiernychks. Adam Kaczor
Kamień – MB CzęstochowskiejMatki Bożej Częstochowskiejks. Stanisław Buszta
Kamień – Najświętszego Serca Pana JezusaNajświętszego Serca Pana Jezusaks. Marian Gwizdak
Kamień – św. Maksymiliana Kolbeśw. Maksymiliana Kolbeks. Piotr Kuźniar
KamionkaPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Józef Trela
KątyMatki Bożej Królowej Polskiks. Stanisław Grzyb
Kielanówkaśw. Urszuli Ledóchowskiejks. Marek Buchman
KielnarowaWniebowstąpienia Pańskiegoks. Sławomir Balawender
Klęczanyśw. Maksymiliana Kolbeks. Jerzy Kumiega
Klęczany k/BieczaMatki Bożej Saletyńskiejks. Henryk Rzeźnik
Kobylankaśw. Jana Chrzcicielaks. Roman Gierek MS
Kolbuszowa – św. Brata Albertaśw. Brata Albertaks. Jan Pępek
Kolbuszowa – Wszystkich ŚwiętychWszystkich Świętychks. Lucjan Szumierz
Kolbuszowa GórnaMatki Bożej Wspomożenia Wiernychks. Stanisław Krasoń
Kołaczyceśw. Annyks. Jan Sabat
KosowyNajświętszego Serca Pana Jezusaks. Stanisław Orszak
KrasnaNiepokalanego Serca NMPks. Piotr Trela
KrasneWniebowzięcia NMPks. Adam Dzióba
Krempnaśw. Maksymiliana Kolbeks. Robert Bielecki
KrygMatki Bożej Królowej Polskiks. Czesław Stanaszek
Kupnośw. Jana Chrzcicielaks. Kazimierz Osak
LibuszaNarodzenia NMPks. Stanisław Dębiak
LipinkiWniebowzięcia NMPks. Wacław Śliwa
LisówMatki Bożej Królowej Polskiks. Bogdan Kloc
Lubeniaśw. Urszuliks. Michał Szuma
Lublaśw. Mikołajaks. Julian Bartnik
LublicaMatki Bożej Częstochowskiejks. Jan Wojciechowski
LutczaWniebowzięcia NMPks. Jan Ochał
LutoryżMatki Bożej Częstochowskiejks. Mariusz Fijałkiewicz
Łączki Jagiellońskieśw. Andrzeja Apostoła i Narodzenia NMPks. Janusz Bury
Łączki Kucharskieśw. Bartłomieja Apostołaks. Marian Baran
Łąkaśw. Onufregoks. Andrzej Buchowski
Łęki StrzyżowskiePodwyższenia Krzyża Świętegoks. Tadeusz Kukulski
Łężynyśw. Mikołajaks. Henryk Barć
Łowiskośw. Ignacego Antiocheńskiego i św. Maksymiliana Kolbeks. Wincenty Kolbusz
ŁukawiecMiłosierdzia Bożegoks. Marek Chorzępa
Łukawiec Dolnyśw. Piotra i Pawłaks. Jerzy Kowal
Malawaśw. Wawrzyńcaks. Marek Kiełbasa
Małaśw. Michała Archaniołaks. Ryszard Pirga
MałastówWniebowzięcia NMPks. Adam Prącik
MazuryMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Wiesław Dopart
Medynia GłogowskaNawiedzenia NMPks. Jan Krzywiński
Męcina Wielkaśś. Kosmy i Damianaks. Jan Adamczyk
MogielnicaPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Stanisław Zimny
Mrowlaśw. Łukasza Ewangelistyks. Ryszard Tokarz
Nawsieśw. Andrzeja Boboliks. Jacek Cierpich
NiebylecZnalezienia Świętego Krzyżaks. Czesław Goraj
NiechobrzMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Andrzej Sroka
NiedźwiadaChrystusa Królaks. Tadeusz Polak
Nienadówkaśw. Bartłomieja Apostołaks. Jerzy Uchman
NienaszówWniebowzięcia NMPks. Jan Gajda
Niewodnaśw. Annyks. Henryk Czajka
Niwiskaśw. Mikołajaks.Kazimierz Franczak
Nockowaśw. Michała Archaniołaks. Ryszard Polański
Nowa Wieś k. CzudcaZwiastowania NMPks. Tadeusz Niziołek
Nowa Wieś k. RzeszowaDobrego Pasterzaks. Kazimierz Żak
Nowy Żmigródśś. Apostołów Piotra i Pawłaks. Stanisław Szajna
OlchowaMatki Bożej Fatimskiejks. Kazimierz Winnicki
Osiek JasielskiPrzemienienia Pańskiegoks. Bogusław Kellner
Osobnicaśw. Stanisława Biskupa i Męczennikaks. Krzysztof Szopa
Ostrowy TuszowskieWniebowzięcia NMPks. Ryszard Madej
PagorzynaNajświętszego Serca Pana Jezusaks. Jan Broński
PalikówkaMiłosierdzia Bożegoks. Kazimierz Gawełda
PolanyMatki Bożej Częstochowskiejks. Zbigniew Preizner
Połomiaśw. Mikołajaks. Artur Grzęda
Poręby Dymarskieśw. Stanisława i św. Wojciechaks. Grzegorz Siciak
Przedbórzśw. Józefa Rzemieślnikaks. Józef Jaworski
Przewrotneśw. Antoniego Padewskiegoks. Wojciech Dragan
Przybówkaśw. Kazimierza Królewiczaks. Grzegorz Wojnar
Pstrągowaśw. Józefa Robotnikaks. Kazimierz Płonka
PstrągówkaNarodzenia św. Jana Chrzcicielaks. Marek Frątczak
Rogoźnicaśw. Maksymiliana Kolbeks. Piotr Jakobik
Ropczyce – Przemienienia PańskiegoPrzemienienia Pańskiegoks. Stanisław Mazur
Ropczyce – św. Annyśw. Annyks. Grzegorz Kamiński
Ropczyce – św. Barbaryśw. Barbaryks. Leopold Kordas
Ropczyce – św. Michała Archaniołaśw. Michała Archaniołaks. Tadeusz Mieleszko
Ropczyce – św. Urszuli Ledóchowskiejśw. Urszuli Ledóchowskiejks. Marek Kędzior
Ropczyce – Świętej RodzinyŚwiętej Rodzinyks. Piotr Ciuba
Ropica PolskaMiłosierdzia Bożegoks. Stanisław Makowiecki
Rożnowiceśw. Andrzeja Apostołaks. Stanisław Pałka
Rudna Wielkaśw. Teresy od Dzieciątka Jezusks. Wacław Sopel
Rzeszów – bł. Jerzego Popiełuszkibł. Jerzego Popiełuszkiks. Robert Mokrzycki
Rzeszów – bł. KarolinyBł. Karoliny Kózkaks. Jan Krynicki
Rzeszów – bł. Władysława Findyszabł. Władysława Findyszaks. Władysław Srebrny
Rzeszów – Bożego CiałaBożego Ciała i Matki Bożej z Lourdesks. Marek Ryba
Rzeszów – Chrystusa KrólaChrystusa Królaks. Janusz Podlaszczak
Rzeszów – Faraśw. Wojciecha i św. Stanisławaks. Jan Szczupak
Rzeszów – Matki Bożej Częstochowskiej (Matysówka)Matki Bożej Królowej Polskiks. Piotr Fortuna
Rzeszów – Matki Bożej Nieustającej PomocyMatki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Florianaks. Józef Kandefer
Rzeszów – Matki Bożej Królowej PolskiMatki Bożej Królowej Polskiks. Władysław Kozicki
Rzeszów – Matki Bożej RóżańcowejMatki Bożej Różańcowejks. Tadeusz Wyskiel
Rzeszów – Matki Bożej SaletyńskiejMatki Bożej Saletyńskiejks. Wojciech Bober MS
Rzeszów – Matki Bożej ŚnieżnejMatki Bożej Śnieżnejks. Mieczysław Lignowski
Rzeszów – MB CzęstochowskiejMatki Bożej Częstochowskiejks. Tadeusz Pindara
Rzeszów – Miłosierdzia BożegoMiłosierdzia Bożegoks. Tomasz Bać
Rzeszów – Najświętszego Serca Pana JezusaNajświętszego Serca Pana Jezusaks. Krzysztof Gołąbek
Rzeszów – Narodzenia NMPNarodzenia NMPks. Stanisław Jamiński
Rzeszów – Opatrzności BożejOpatrzności Bożejks. Michał Kaleta
Rzeszów – Podwyższenia Krzyża ŚwiętegoPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Dariusz Gościmiński
Rzeszów – św. Hubertaśw. Hubertaks. Józef Mucha
Rzeszów – św. Jackaśw. Jackao. Artur Gałecki
Rzeszów – św. Jadwigi Królowejśw. Jadwigi Królowejks. Janusz Kosior
Rzeszów – św. Jana Pawła IIśw. Jana Pawła IIks. Rafał Przędzik
Rzeszów – św. Józefaśw. Józefa Oblubieńca NMPks. Waldemar Dopart
Rzeszów – św. Józefa (Zwięczyca)św. Józefa Oblubieńca NMPks. Ludwik Krupa
Rzeszów – św. Józefa Kalasancjuszaśw. Józefa Kalasancjuszaks. Paweł Nejman SP
Rzeszów – św. Józefa Sebastiana Pelczaraśw. Józefa Sebastiana Pelczaraks. Stanisław Wójcik
Rzeszów – św. Judy Tadeuszaśw. Judy Tadeuszaks. Marek Dzik
Rzeszów – św. KrzyżaŚwiętego Krzyżaks. Władysław Jagustyn
Rzeszów – św. Maksymiliana Kolbeśw. Maksymiliana Kolbeks. Roman Gawron
Rzeszów – św. Michałaśw. Michała Archaniołaks. Stanisław Potera
Rzeszów – św. Mikołajaśw. Mikołajaks. Adam Podolski
Rzeszów – św. Rochaśw. Rochaks. Mariusz Matuszewski
Rzeszów – św. RodzinyŚwiętej Rodzinyks. Grzegorz Kałdowski MSF
Rzeszów – Wniebowzięcia NMP (OO. Bernardyni)Wniebowzięcia NMPo. Rafał Klimas OFM
Rzeszów – Wniebowzięcia NMP (Zalesie)Wniebowzięcia NMPks. Leszek Bachta
Samoklęskiśw. Marii Magdalenyks. Henryk Wilk
Sędziszów Małopolski – Miłosierdzia BożegoMiłosierdzia Bożegoks. Krzysztof Gac
Sędziszów Małopolski – Narodzenia NMPNarodzenia NMPks. Ryszard Lis
Sędziszów Młp. – NMP CzęstochowskiejNajświętszej Maryi Panny Częstochowskiejks. Jan Pikul
Sędziszów Młp. – Podwyższenia Krzyża ŚwiętegoPodwyższenia Krzyża Świętegoks. Zygmunt Markowicz
Sękowaśw. Józefa Oblubieńca NMPks. Jacek Piróg
Siedliska k. Rzeszowaśw. Józefaks. Krzysztof Kochanowicz
Sieklówkaśw. Stanisława Biskupaks. Roman Czenczek
Skalnikśw. Klemensa Papieżaks. Jacek Nasiadka
Skołyszynśw. Józefa Oblubieńca NMP i śś. Piotra i Pawłaks. Tadeusz Wawryszko
Sławęcinśw. Katarzyny Aleksandryjskiejks. Marek Cesarz
Smerekowiecśw. Michała Archaniołaks. Grzegorz Żywiec
Sokołów Małopolskiśw. Jana Chrzcicielaks. Jan Prucnal
SowinaMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Marek Płaziński
Stary Żmigródśw. Katarzyny Aleksandryjskiejks. Józef Ozga
Stępinaśw. Maksymiliana Kolbeks. Marian Płonka
StobiernaNiepokalanego Serca NMPks. Józef Pasiak
StraszydleMatki Bożej Nieustającej Pomocyks. Marian Darocha
StrażówMatki Bożej Królowej Polskiks. Edward Wnęk
Strzyżów – Niepokalanego Poczęcia NMPNiepokalanego Poczęcia NMP i Bożego Ciałaks. Jan Wolak
Strzyżów – św. J. S. Pelczaraśw. Józefa Sebastiana Pelczaraks. Julian Jarząb
Stykówśw. Michała Archaniołaks. Wojciech Baran
Szebnieśw. Marcina Biskupaks. Henryk Maguda
SzufnarowaMatki Bożej Ostrobramskiejks. Jan Ziemiński
Święcanyśw. Annyks. Krzysztof Biernacki
ŚwilczaWniebowzięcia NMPks. Antoni Czerak
TarnowiecNarodzenia NMPks. Paweł Knurek
TerliczkaMatki Bożej Fatimskiejo. Andrzej Bochyński OFMCap.
Trzcianaśw. Wawrzyńca i Matki Bożej Niepokalanejks. Janusz Winiarski
TrzcinicaPrzemienienia Pańskiego i św. Dorotyks. Andrzej Turoń
TrzebośOpatrzności Bożejks. Józef Fila
Trzebowniskośw. Wojciecha i Niepokalanego Poczęcia NMP,ks. Michał Czeluśniak
TrzebuskaMatki Bożej Częstochowskiejks. Władysław Szwed
Trzęsówkaśw. Annyks. Stanisław Majda
Tyczynśw. Katarzyny Aleksandryjskiejks. Marian Czenczek
Ustrobnaśw. Jana Kantegoks. Artur Progorowicz
Warzyceśw. Wawrzyńcaks. Mieczysław Piróg
Weryniaśw. Maksymiliana Kolbeks. Jarosław Depczyński
WidełkaMatki Bożej Królowej Polskiks. Lucjan Kot
Wielopole SkrzyńskieWniebowzięcia NMPks. Mariusz Siniak
WiśniowaNMP Królowej Świataks. Marek Matera
Wola RafałowskaŚwiętej Trójcy i Podwyższenia Krzyża Świętegoks. Jerzy Rusin
Wola ZgłobieńskaMatki Bożej Królowej Polskiks. Jan Kulig
Wójtowaśw. Bartłomieja Apostołaks. Władysław Uchman
Wólka NiedźwiedzkaMatki Bożej Królowej Polskiks. Stanisław Szwanenfeld
Wólka Podleśnaśw. Jadwigi Królowejks. Andrzej Pociask
Wysoka GłogowskaMatki Bożej Różańcowejks. Zbigniew Gargaś
Wysoka Strzyżowskaśw. Józefaks. Marian Raźnikiewicz
WyżneMatki Bożej Wspomożenia Wiernychks. Zbigniew Pałka
ZabierzówWszystkich Świętychks. Józef Opaliński
ZaborówMatki Bożej Królowej Polskiks. Krzysztof Rusznica
ZabratówkaMatki Bożej Różańcowejks. Władysław Stachnio
ZaczernieNarodzenia NMPks. Piotr Szczupak
Zagorzyceśś. Apostołów Piotra i Pawłaks. Dariusz Konieczny
Zagorzyce DolneNiepokalanego Serca NMPks. Wojciech Wiśniowski
Załęże k. Jasłaśw. Jana Chrzcicielaks. Józef Pańczuk
ZarębkiNMP Matki Kościołaks. Marek Prajsnar
Zawadka OsieckaMiłosierdzia Bożegoks. Bogdan Hahn
Zgłobieńśw. Andrzeja Apostołaks. Marian Cebula
Żarnowaśw. Maksymiliana Kolbeks. Tadeusz Pieniążek
ŻyznówPrzemienienia Pańskiegoks. Stanisław Piątek
Udostępnij