Wizytacje i bierzmowania 2021 rok

Przedstawiamy nowe terminy bierzmowań (napisane kursywą) i wizytacji kanonicznych (stan na dn. 12.04.2021). W związku z pandemią Covid-19, podane niżej terminy mogą ulec zmianie.

DataBiskup JanBiskup Edward
21.02. Nd Rzeszów-Fara
28.02. NdRzeszów – OO. BernardyniRzeszów – Katedra
06.03. SbCzudec, g. 11
Głogów Młp. – św. Józefa, g. 15
 
07.03. NdRzeszów – Bożego CiałaRzeszów – św. Michała
13.03. Sb Lutcza, g. 9
14.03. NdRzeszów – Chrystusa KrólaRzeszów – Opatrzności Bożej
16.03. WtKamionka, g. 16 i g. 18 
20.03. SbRopczyce – Chechły, g. 9,
Ropczyce – Fara, g. 11, Nockowa, g. 16,
Olchowa, g. 18
Ropczyce – św. Barbary, g. 9
21.03. NdRzeszów – Podwyższenia KrzyżaRzeszów – św. Jadwigi
25.03. Cz Głogów Młp. – Fara, g. 17
27.03. SbZgłobień, g. 9,
Niechobrz, g. 11,
Zabierzów, g. 13
 
10.04. SbSokołów Młp., g. 11Łukawiec – Miłosierdzia Bożego
11.04. NdRzeszów – Miłosierdzia BożegoRzeszów – Św. Krzyża
13.04. WtDąbrówka – Gamrat, g. 15, 16.30, 18 
14.04. ŚrJasło – Miłosierdzia Bożego,
g. 16.30, 18
 
15.04. CzDobrynia, g. 14,
Cieklin, g. 15.30, 17
Nienadówka, g. 18
16.04. PtZałęże, g. 15.30, 17
17.04. SbBrzostek, g. 9, 10.30, 12, 13.30, Błażkowa, g. 16
Chmielnik, g. 18
18.04. Nd Trzebownisko
19.04 PnKamień – Fara, g. 18
20.04. WtFrysztak, g. 18Jasło – św. Antoniego, g. 18
21.04. ŚrTrzcinica g. 16, 18
22.04 CzGórno, 16, 18Zagorzyce Górne, g. 18
25.04. NdRzeszów – MB CzęstochowskiejRzeszów – św. Józefa (Staromieście)
26.04. Pn Gogołów, g. 17
27.04. WtJasło – Dobrego Pasterza, g. 18Kołaczyce, g. 17
28.04. Śr Harklowa, g. 17
29.04. CzStary Żmigród, g. 18Wiśniowa, g. 17
02.05. NdRzeszów –  MB Królowej Polski (Matysówka)Rzeszów – bł. Ks. J. Popiełuszki
03.05. Pn Rzeszów – MB Królowej Polski
04.05. Wt Kolbuszowa – Fara, g. 18
05.05. Śr Libusza, g. 18
06.05. CzLubenia, g. 18Lipinki, g. 18
08.05.SbBiecz – Bożego Ciała, g. 11, Rzeszów – MB Śnieżnej, g. 15Rzeszów – św. Huberta, Rzeszów – św. Mikołaja, g. 9
09.05. NdŁąkaRzeszów – Narodzenia NMP
10.05. Pn Trzęsówka, g. 18
11.05. Wt Dobrzechów, g. 16 i g. 18Kąty, g. 17
12.05. ŚrStrzyżów- Fara, g. 18Tyczyn, g. 18
13.05. CzGodowa, g. 18
15.05. SbCmolas, g. 11
Bratkowice, g. 15
Boguchwała, g. 18
16.05. NdRzeszów – Wniebowzięcia NMP (Zalesie)Rzeszów – św. Judy Tadeusza
18.05. WtŁukawiec – św. Piotra i PawłaWielopole Skrzyńskie, g. 18
19.05. Śr Wólka Podleśna
20.05. CzGorlice – św. Andrzeja, g. 18Bączal Dolny, g. 17
21.05. PtRzeszów – św. Jacka, g. 18
22.05. SbKobylanka, g. 18Sędziszów Młp. – Miłosierdzia Bożego, g. 18
23.05. NdNowa WieśRzeszów – MB Różańcowej
24.05. Pn Jasionka
25.05. WtŁączki Kucharskie, g. 18 
29.05. SbKolbuszowa- św. Alberta, g. 11Gorlice – Bazylika, g. 9, Gorlice – św. Jadwigi, g. 12
30.05. NdStobiernaRzeszów – św. Jacka
31.05. PnTarnowiec, g. 18 
03.06. Cz Jasło – MB Częstochowskiej, g. 16
06.06. NdTerliczkaRzeszów – św. J.S. Pelczara
13.06. Nd Rzeszów – św. Rocha
20.06. Nd Rzeszów – św. Kalasancjusza
27.06. Nd Rzeszów – MB Nieustającej Pomocy
29.06. Wt Rzeszów – bł. Findysza
12.10. WtKrasne 
17.10. CzStrażów 
22.10. PtRzeszów – św. Jana Pawła II 
24.10. NdPalikówka 
26.10. PtMalawa 
07.11. NdRzeszów – MB Saletyńskiej 
14.11. NdRzeszów – bł. Karoliny 
28.11. NdRzeszów – MB Pocieszenia 
05.12. NdRzeszów – św. Rodziny 

Udostępnij