Wizytacje i bierzmowania 2024 rok

Przedstawiamy nowe terminy bierzmowań (napisane kursywą) i wizytacji kanonicznych – stan na dn. 13.02.2024 r. W niektórych przypadkach termin może zostać zmieniony.

DataBiskup JanBiskup Edward
15.02. Cz Będziemyśl
18.02. NdSławęcinTrzciana
19.02. Pn Trzciana
20.02. WtJabłonica 
21.02. ŚrTrzcinicaMrowla
22.02. CzLisówRzeszów – św. Stanisława
25.02. NdJasło NSPJ i NSNMPŚwilcza
26.02. PnCzeluśnicaŚwilcza
28.02. ŚrJaszczew 
03.03. NdJasło – FaraRzeszów – św. Mikołaja
04.03. PnGłogów Młp. – św. Józefa, g.18Rzeszów – św. Mikołaja
05.03. WtTarnowiecGlinik Polski
06.03. ŚrWielopole Skrzyńskie, g.18 
07.03. Cz Warzyce
09.03. SbRzeszów – św. Jacka, g.12 
10.03. NdJasło – MB CzęstochowskiejJasło – Chrystusa Króla
11.03. PnGładyszówJasło – Chrystusa Króla
12.03. WtMałastów 
13.03. Śr Rzeszów – Narodzenia NMP, g.18
16.03. SbSamoklęski, g. 11,
Cieklin, g.15
Rzeszów – św. J.S. Pelczara, g.10,
Rzeszów – OO. Bernardyni, g.18
17.03. NdSękowaJasło – św. Antoniego
19.03. Wt Rzeszów – Chrystusa Króla, g.18
20.03. ŚrFrysztak, g.18Jasło – św. Antoniego
21.03. CzRopczyce – św. Barbary, g.18   
23.03. SbKrasne, g. 9,
Czarna Sędziszowska, g.17
 
03.04. Śr Rzeszów – Miłosierdzia Bożego, g.18
06.04. Sb Rzeszów – bł. Karoliny, g.11,
Czudec, g.15
07.04. NdRopica PolskaJasło – św. Stanisława
08.04. Pn Jasło – św. Stanisława
09.04. WtRzeszów – Katedra, g.18Kobuszowa – Kolegiata, g.18
10.04. Śr Rzeszów – św. Rodziny, g.18
11.04. CzRzeszów – św. Michała, g.18Rzeszów – MB Saletyńskiej, g.17
13.04. SbNiebylec, g.18Rzeszów – św. Rocha, g.10
14.04. NdGorlice – GlinikŚwięcany
15.04. PnBrzostek, g.18Święcany
16.04. Wt Bączal Dolny
17.04. Śr Rzeszów – Opatrzności Bożej, g.18
20.04. SbWólka Podleśna, g.10,
Rzeszów – Staromieście, g.18
Rzeszów – św. Jozefa Kalasancjusza, g.15,
Dabrówka-Gamrat, g.10
21.04. NdJasło – Dobrego PasterzaJasło – Miłosierdzia Bożego
22.04. Pn Jasło – MB Królowej Świata
23.04. WtCmolas, g.18Skołyszyn
24.04. ŚrGórno, g.18Godowa
25.04. Cz Chmielnik, g.17
27.04. SbLubenia, g.10,
Tyczyn, g. 12
Sokołów Młp., g.10,
Rzeszów – MB Śnieżnej, g.18
28.04. Nd Gorlice – św. Andrzeja
29.04. Pn Gorlice – św. Andrzeja
30.04. WtMedynia Głogowska, g.18Męcina Wielka
03.05 PtSmerekowiec
05.05. Nd Gorlice – św. Jadwigi
06.05. Pn Gorlice – św. Jadwigi
08.05. ŚrZagorzyce Górne, g.18 
09.05. CzDobrzechów, g.17 
10.05. Pt Rzeszów – Fara, g.19
11.05. SbRzeszów – Bożego Ciała, g.18Boguchwała, g. 9,
Strzyżów, św. J.S. Pelczara, g.17
12.05 NdSzebnie
13.05 PnSzebnie
17.05. PtKolbuszowa – św. Brata Alberta, g.18 
18.05. Sb Libusza, g.10,
Biecz – Bożego Ciała, g.15
19.05. NdKobylankaGorlice – Fara
20.05. Pn Gorlice – Fara
21.05. Wt Gorlice – Fara
23.05. Cz Bystrzyca, g.17
25.05. Sb Sędziszów Młp.- Fara, g.10,
Ostrowy Tuszowskie, g.18
22.09. NdBłędowa Zgłobieńska 
29.09. NdBratkowice 
13.10. NdDąbrowa 
20.10. NdKlęczanyRzeszów – Św. Jana Pawła II, g.18
27.10. NdRzeszów – św. Maksymiliana 
Udostępnij