Bonus Liber Drukarnia i Wydawnictwo

www.bonusliber.pl
www.facebook.com/drukarniabonusliber
www.instagram.com/drukarnia_bonusliber

Nr konta: 62 1600 1462 1881 8550 3000 0001 (BNP Paribas)
NIP: 813-35-23-310

ks. dr Paweł Koleśnikowicz

Oferta

Drukarnia i Wydawnictwo „Bonus Liber” (z prawie 30-letnim doświadczeniem) oferuje kompleksową obsługę procesu wydania publikacji książkowej, gazetowej czy katalogowej.

Specjalizuje się również w druku wszelkiego rodzaju akcydensów (ulotki, katalogi, informatory, prospekty, plakaty czy kalendarze) oraz druku wielkoformatowym (banery, tablice, druk na podłożach twardych).

Jest wydawnictwem punktowanym na poziomie I (80 pkt.), co oznacza, że znajduje się w gronie, do którego należą najlepsze ośrodki wydawnicze w Polsce.

Nadaje publikacjom numer ISBN, gwarantując autorom obecność książki w Bibliotece Narodowej w Warszawie i Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie.

Pracownia graficzna oferuje całościowe opracowanie warstwy wizualnej wydawanej publikacji – począwszy od projektu, poprzez skład, adiustację i korektę, a skończywszy na profesjonalnej fotoedycji i przygotowaniu do druku.

Charakteryzują ją nieszablonowe, ciekawe projekty graficzne, tworzone przez zgrany zespół pozytywnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Kompleksowo wyposażona drukarnia i introligatornia zapewniają wysokiej jakości druk wysoko- i niskonakładowy (cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy) oraz dowolnego rodzaju oprawę i uszlachetnienie druku.

Sklep internetowy

www.bonusliber.pl oferuje możliwość zakupu wydawanych publikacji (modlitewniki, wydawnictwa książkowe), gadżetów z autorskim projektem (kubki, koszulki, torby eko), a także zamówienie dowolnego rodzaju usługi druku.

UWAGA! W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną,
wprowadziliśmy w drukarni zakaz wizyt dla osób z zewnątrz.W celu przekazania materiałów do druku, czy ich późniejszego
odbioru, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.