21. Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 21. Niedziela Zwykła, 22.08.2021 r.

1. 23 sierpnia 2021 r. w Nowym Żmigrodzie odbędą się uroczystości odpustowe ku czci bł. ks. Władysława Findysza. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.00 pod przewodnictwem bp. Jana Wątroby.
  2. Biskup Rzeszowski wyraził zgodę na badania i ewidencję zabytkowych fisharmonii znajdujących się w kościołach Diecezji Rzeszowskiej. Prace będzie prowadził dr Janusz Musialik.
  3. 25-26 września 2021 r. odbędzie się 37. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Uroczysta Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich będzie odprawiona 26 września br. o godz. 11.00 pod przewodnictwem abp. Grzegorza Rysia. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.

ks. Paweł Matuszewski, notariusz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie