XIII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII –  13. Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r.

1. W związku z przypadającą w dniu 11 lipca br. 80. rocznicą rzezi wołyńskiej bardzo proszę, aby tego dnia (wtorek, 11.07.2023 r.) we wszystkich kościołach biły dzwony o godz. 12.00. Wiernych proszę zachęcić do modlitwy za wszystkie ofiary tego ludobójstwa oraz o prawdziwe pojednanie pomiędzy Polakami, a Ukraińcami.

2. Szkoła Policealna Cosinus z Rzeszowa oferuje darmowe szkoły dla dorosłych pozwalające uzyskać odpowiednie kwalifikacje dla potrzeb rynku pracy. Proszę o przyjęcie w parafiach ich materiałów promocyjnych. Przedstawiciele szkoły będą je dostarczać samodzielnie.

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. Kuria Diecezjalna i Sąd Biskupi w Rzeszowie będą czynne w poniedziałki w godz. 9.00 – 13.00, tak jak w pozostałe robocze dni tygodnia.

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie