XIX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 19. Niedziela Zwykła, 13.08.2023 r.

1. W dniu 14 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) Kuria Diecezjalna oraz Sąd Biskupi będą nieczynne.

2. Parafia pw. św. Judy Tadeusza w Rzeszowie zaprasza wszystkie osoby obdarzone talentem literackim (powyżej 14. roku życia) do wzięcia udziału w konkursie poetyckim dotyczącym 80. rocznicy pacyfikacji osiedla Rzeszów Staroniwa. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej parafii: https://judatadeusz.rzeszow.pl/.

3. Parafia w Nowym Żmigrodzie zaprasza 23 sierpnia 2023 r. o godz. 11.00 na uroczystą Eucharystię ku czci bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika.

4. Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR zaprasza na Festiwal Psalmów Dawidowych, Psalmy Pokoju
i Dziękczynienia – dziękczynienie za Rodzinę Ulmów. Koncert odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 18.00 na stadionie sportowym w Kolbuszowej, ul. Wolska 2. Na scenie wystąpią: Avraham Fried, Yaakov Lemmer. W czasie koncertu odbędzie się premiera „Psalmy Pokoju i Dziękczynienia” z udziałem m.in.: Piotra Rubika, Golec uOrkiestra, Andrzeja Lampert, Michała Jurkiewicza, Izabeli Szafrańskiej oraz Marii Coman. Wstęp wolny. Szczegóły na Facebooku: Festiwalpsalmówdawidowych.

ks. Paweł Matuszewski, notariusz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie