Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Parku Sybiraków w Rzeszowie

W niedzielę, 20 września 2020 r. o godz. 18.00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Z powodu stanu epidemii organizacja koncertu wymagała pewnych zmian, m.in. wymagana jest wcześniejsza rejestracja a liczba uczestników nie może przekroczyć 5 tysięcy osób (w 2019 r. w koncercie uczestniczyło 50 tysięcy osób). Poniżej prezentujemy zaproszenie i informacje organizatorów:

Kochana Rodzino Jednego Serca Jednego Ducha!

Zapraszamy na Koncert JSJD 2020, który odbędzie się już 20 września 2020 r. o godz. 18.00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie. Kolejny raz na scenie JSJD wybrzmią najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne dla uwielbienia Najwyższego Boga, a plac koncertowy zabłyśnie tysiącem świec.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zachowujemy zasady zapewniające bezpieczeństwo artystów i uczestników Koncertu.Liczba uczestników jest ograniczona do 5000. Uczestnictwo w Koncercie jest możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://jednegoserca.pl/koncert-2020. Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, w razie rezygnacji prosimy o krótką informację na adres: fundacja@jednegoserca.pl. Dziękujemy!

Udając się na Koncert należy zapoznać się z REGULAMINEM oraz wziąć ze sobą:

1. Wydrukowany bilet, który otrzymają Państwo w formie elektronicznej po zarejestrowaniu się na wydarzenie

2. Uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia w dniu Koncertu (plik do pobrania znajdziesz na stronie https://jednegoserca.pl)

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują (lub jeśli nie mają otrzymują) maseczki/przyłbice.

Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, z wyjątkiem uczestnika z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, z orzeczeniem potrzeby kształcenia specjalnego, lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie lub osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, zrealizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Na zdjęciu koncert Jednego Serca Jednego Ducha w 2019 r. (zdjęcie: Tomasz Nowak)

Udostępnij