IV Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 4. Niedziela Zwykła, 28.01.2024 r.

1. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza zwycięzców rozgrywek dekanalnych na XXVIII Mistrzostwa LSO w piłce nożnej o Puchar Biskupa Jana Wątroby. Zawody odbędą się według następującego harmonogramu: 24 lutego br. –  kategoria Ministrant, 2 marca br. –  kategoria Lektor Młodszy, 9 marca br. kategoria Lektor Starszy. Zgłoszenia zwycięskich drużyn do 20 lutego br. u ks. Dominika Leniarta 697-333-539 lub mailowo: rzeszowlso@gmail.com. Więcej informacji na stronie: www.lso.rzeszow.pl. Jako Duszpasterstwo LSO pragniemy podziękować dekanalnym duszpasterzom LSO za organizację rozgrywek w dekanatach. W eliminacjach wzięło udział 128 parafii, które wystawiły 207 drużyn.

2. Składka z święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego) przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w diecezji (siostry wizytki i siostry karmelitanki).

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie