KOMUNIKATY KURII –  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 09.04.2023 r.

1. Przypominam, że ofiary składane w Wielki Piątek przy okazji adoracji Krzyża są przeznaczone na Boży Grób w Ziemi Świętej. Należy je przekazać do Kurii.

2. Katolicka grupa odnowy w Duchu Świętym „Miriam”, zaprasza na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 12 kwietnia o godz. 18.00 w DD Tabor. W planie: konferencja, Msza Święta i modlitwy.

3. W dniach 26-28 maja 2023 r. przy klasztorze oo. Bernardynów w Rzeszowie organizowane są warsztaty i rekolekcje muzyki liturgicznej „Strumienie wody żywej”. Warsztaty adresowane są do chórzystów oraz instrumentalistów od szesnastego roku życia. Warsztaty poprowadzą dyrygenci: Piotr Pałka oraz Paweł Bębenek. Koszt: 200 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie: warsztatyrzeszow.wordpress.com.

W imieniu wszystkich pracowników Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie składam kapłanom i wiernym świeckim najlepsze życzenia wielkanocne. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały obdarzy Wasze serca pokojem i miłością. Niech umocni w nas wszystkich wiarę i nadzieję. Wesołego Alleluja!!!

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie