V Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY KURII – 5. Niedziela Zwykła, 05.02.2023 r.

1. W sobotę, 11 lutego br. obchodzić będziemy 31. Światowy Dzień Chorego. Centralna uroczystość w Diecezji Rzeszowskiej odbędzie się w tym dniu w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie o godz. 9.00. Będzie ona transmitowana przez Radio „Via” oraz Radio Rzeszów.

2. Zapraszamy wszystkich kapłanów do udziału w wielkopostnym dniu skupienia, według następującego porządku: w sobotę 25 lutego 2023 r. – o godz. 10.00 – w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim oraz o godz. 14.00 w sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. W poniedziałek 27 lutego 2023 r. – o godz. 15.00 oraz o godz. 19.30 (uwaga: zmiana godziny wobec poprzednich lat) w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie.

3. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 8 lutego br. o godz. 18.00 w DD Tabor. W planie: konferencja, Msza św. i modlitwy.

ks. Piotr Steczkowski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie