Nowa oferta Tygodnika Katolickiego „Niedziela”

Niedziela.Magazyn to kolejna, nowa inicjatywa wydawnicza Zarządu Instytutu NIEDZIELA, wydawcy Tygodnika Katolickiego Niedziela i lifestylowego dodatku do Niedzieli pt. Bliżej Życia z Wiarą.

Pierwszy numer „czerwiec – sierpień” w sprzedaży pojawi się w niedzielę 28 maja 2023 r. i będzie dostępny tylko w parafiach. Na 100 stronach Magazynu autorzy będą poruszać tematykę historyczną, szczególnie z zakresu historii Kościoła w naszej ojczyźnie. Do podjęcia tej inicjatywy wydawcę skłonił renesans zainteresowania historią, po którą poniekąd zmuszeni byliśmy sięgnąć, aby znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które niespodziewanie przyniosła nowa sytuacja polityczna na świecie.

Wśród autorów, którzy zgodzili się na współpracę z Niedziela.Magazyn, nie brakuje uznanych specjalistów takich jak prof. Grzegorz Górski, prof. Grzegorz Kucharczykprof. Wojciech Roszkowski.

Niedziela.Magazyn będzie bogato ilustrowanym periodykiem, drukowanym na papierze wysokiej jakości. (jn)