Odpust w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu

Jak co roku w drugą niedzielę września przeżywamy w naszym tarnowieckim Sanktuarium odpust z okazji Uroczystości Narodzenia NMP. Zapraszamy księży duszpasterzy wraz ze swoimi parafianami do uczestnictwa w uroczystościach. Sanktuarium przygotowuje się duchowo do 100-lecia Koronacji Figury Matki Bożej przez pięcioletnie rozważanie Kerygmatu. Obecny rok duszpasterski rozpoczniemy Mszą odpustową pod przewodnictwem ks. Sławomira Nowaka proboszcza parafii Krasiczyn. Rozpoczynający rok poświęcamy tematowi: „Grzech który uderza w miłość”. Ze względów organizacyjnych prosimy wcześniej zawiadomić o obecności kapłanów tel: 6024240410. Przybywając w zorganizowanych grupach (pieszo lub samochodami/autobusami) prosimy o zgłaszanie pielgrzymów u księdza oczekującego przed wejściem do kościoła.

Ks. Kustosz Paweł Knurek