Spotkanie z Raymondem Naderem – stygmatykiem z Libanu

Raymond Nader jest libańskim katolikiem, maronitą, dyrektorem chrześcijańskiej telewizji Noursat w Libanie, która nadaje programy na cały Bliski Wschód, dla wszystkich chrześcijan.
Od dwudziestu trzech lat jest zatwierdzonym przez Kościół maronickim stygmatykiem (nosi na ramieniu odcisk dłoni św. Charbela) i orędownikiem tego niezwykłego ascety, mnicha i największego spośród libańskich świętych. Podróżuje po całym świecie, dając świadectwo wiary i przekazując orędzia otrzymywane od św. Charbela. Raymonda, opowiada o swoim życiu i spotkaniu ze św. Charbelem, a także o przesłaniu dla współczesnego świata, które św. Charbel za jego pośrednictwem przekazuje w swoich orędziach.
We środę, 1 maja 2024 roku Raymond Nader opowie świadectwo swojego spotkania ze św. Charbelem w kościele pw. Matki Bożej Śnieżnej w Rzeszowie – Budziwoju. O godz. 18.00 Msza św., a po niej spotkanie z gościem z Libanu.